حمل بار به شهرستان از جمله خدمات تخصصی باربری تضمین است. این خدمت به صورت کلی شامل حمل بار از تهران به سایر استان‌های ایران و بلعکس می باشد. باربری تضمین با توجه به نوع بار و کالای شما به ارائه‌ی سرویس مورد نظر شما میپردازد.

یکی از خدمات متمایز باربری تضمین برای باربری شهرستان ها، بیمه رایگان تمامی بارهای بین شهرستانی می باشد.

در حمل‌و‌نقل بین شهری با توجه به بار ارسالی شما از خودروهای متفاوتی استفاده می‌شود، مانند:

  • وانت و وانت نیسان 
  • کامیون و تریلی
  • خاور مسقف و روباز 

اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری، بسیار سخت تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار ( اثاثیه منزل ، مواد خوارکی ، لوازم شرکت ، ماشین آلات ، مواد اولیه و … ) به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر می شود.

بنابراین بسته بندی لوازم به صورت صحیح ، استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای جهت چیدن درست و صحیح بار در خودروی حمل بار به شهرستان که می تواند نیسان ، وانت ، خاور یا کامیون و تریلی باشد و همچنین استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب که آشنایی لازم برای حمل بار جاده ای را داشته باشند از جمله مواردی است که باربری تضمین جهت حمل بار به شهرستان و باربری های برون شهری تهران آنها را در نظر گرفته و با دقت رعایت می نماید.

برای حمل بار با کامیون به استان های دیگر بایدلوازم و اثاثیه با دقت بیشتری بار زده شوند و رانندگان حرفه‌ای این بار را حمل کنند تا از آسیب دیدن به اثاثیه و لوازم شما جلوگیری شود. باربری تضمین با کادر مجرب و رانندگان کارآزموده بهترین حمل و نقل بین شهری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

هدف ما آسودگی خاطر شما از حمل صحیح و ایمن بار و اثاثیه منزل به شهرستان و تحویل به موقع بار در مقصد است تا به این ترتیب هم بار شما سالم تحویل داده شود و هم از اتلاف شما وقت جلوگیری گردد.

خدمات حمل بار به شهرستان باربری تضمین، شامل خدماتی نظیر بسته بندی وسایل منزل و ادارات و … ، بارنامه و بیمه رایگان و همچنین ارائه خدمات VIP نیز می گردد. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص تمامی امور باربری با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

transport-to-another-city
حمل بار به شهرستان
transport-to-another-city-shild
بیمه رایگان بارهای بین استانی
port-transport-to-another-city
حمل بار از تمامی بنادر ایران

حمل‌بار از تمامی بنادر کشور به سمت تهران پذیرفته می‌شود

کارشناسان باربری تضمین، شبانه روزی پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند.

تلفن های تماس:

۰۲۶-۳۶۲۷۰۶۲۴
۰۲۱-۴۴۲۷۶۳۸۸
۰۲۱-۲۲۶۳۸۹۸۵
۰۲۱-۸۸۷۴۷۶۸۱
۰۲۱-۶۵۱۹۰۵۲۶

Tech Support Concept
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.