barbaritazmin-logo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی لوازم است. در این مقاله، نکته‌های اساسی و مهم برای بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را بررسی می‌کنیم، رعایت کردن نکات گفته شده برای ادارات و کسب و کارهای شخصی هم بدون شک مفید خواهد بود.

نکات مهم بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از مهمترین کارها در نقل مکان کردن منزل یا اداره بسته بندی اثاثیه می باشد. برای اینکه در هنگام اسباب کشی منزل و یا جا‌به‌جایی اداره یا دفتر خود سردرگم نشویم، بهتر است که با رعایت نکاتی بسته بندی اثاثیه را اصولی و استاندارد انجام دهیم تا هرچه سریعتر و آسانتر نقل مکان کنیم. بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است:

  1. افزایش سرعت حمل‌و‌نقل
  2. کاهش یا عدم خسارت به اثاثیه
  3. کاهش هزینه باربری
  4. چیدمان سریع‌تر اثاثیه

افزایش سرعت حمل‌و‌نقل

فرض کنید که اثاثیه ما کارتن و بسته بندی مناسبی نداشته باشد و یا درب کارتن ها را خوب نبسته باشیم. این قبیل دسته بندی ها باعث کاهش سرعت کارکنان باربری می‌شود. اما اگر بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را اصولی و استاندارد انجام دهیم ( استفاده از کارتن مناسب و بستن مناسب کارن‌ها)، باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.

افزایش سرعت حمل‌و‌نقل
افزایش سرعت حمل‌و‌نقل

کاهش یا عدم خسارت به اثاثیه منزل

در هنگام بسته بندی اثاثیه با رعایت کردن چند نکته ساده از خسارت به لوازم خود هنگام جا‌به‌جایی می‌توانیم به راحتی جلوگیری کنیم.

  • با ماژیک یا برچسب نوع اثاثیه درون کارتن را مشخص کنیم. مثلا شکستنی، کتاب و …
  • لوازم شکستنی را داخل روزنامه باطله، سلفون، ضربه‌گیر ببندیم.
  • در کارتن‌ها لوازم و وسایل مرتبط به هم را قرار دهیم. مثلا وسایل آشپزخانه را با لوازم‌تحریر یکجا قرار ندیم و هرکدام را در کارتن های مجزا قرار بدهیم.

با رعایت نکات بالا بسته بندی اثاثیه مناسبی خواهیم داشت و باعث عدم آسیب به اثاثیه هنگام حمل بار و جابجایی می شود.

کاهش یا عدم خسارت به اثاثیه
کاهش یا عدم خسارت به اثاثیه

کاهش هزینه باربری

نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.

کاهش هزینه باربری (حمل‌ونقل)
کاهش هزینه باربری (حمل‌ونقل)

چیدمان سریع‌تر اثاثیه

زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد. با رعایت کردن نکاتی که گفته شد، بسته بندی اثاثیه منزل یا اداره به‌صورت اصولی و استاندارد انجام خواهد شد و پیچیدگی اسباب‌کشی کمتر از قبل خواهد شد.

بسته بندی اثاثیه ادارات

اگر بسته بندی وسایل یک شرکت یا اداره بزرگ درمیان باشد. بسته بندی لوازم و وسایل و جابجایی آنها می تواند تبدیل به کاری گیج کننده شود. در صورتی که قصد جابجایی و انتقال محل کار و دفتر خود را دارید لازم است که کلیه فرآیند اسباب کشی را بدون هرگونه بهم ریختگی انجام دهید.

همیشه پیشنهاد ما در این مواقع این است که از نظرات و مشاوره های یک شرکت باربری و اتوبار در تهران و متخصص در خدمات اسباب کشی استفاده کنید. تجربیات این شرکت ها بسیاری از فرآیندهای مربوط به بخش بسته بندی وسایل دفتر را خیلی ساده تر و دقیق تر خواهد نمود. همچنین با کمک یک شرکت خدمات اسباب کشی می توانید امور حمل و نقل و باربری و همچنین چیدن لوازم در محل جدید را بسیار ساده تر و با آرامش و دقت بیشتری به انجام رسانید.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات

با وجود توضیحات بالا اگر فکر می‌کنید که اسباب کشی همچنان کار سخت و طاقت فرسایی می باشد، نگران نباشید. یکی از خدمات باربری تضمین بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات می‌باشد. باربری تضمین خدمات خود را به صورت شبانه روزی درتمام نقاط تهران بزرگ و کرج یا البرز، ارائه می‌دهد. از صفر تا صد کار شما را تضمینی انجام می‌دهیم، می‌بندیم می‌بریم میچینیم.

نگران هزینه نباشید!

خدمات بسته بندی ما درمنزل مشتری یا محل اداره شما با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت، به روش اروپایی انجام می شود.

کار را به کاردان بسپارید، شکستن کار ما نیست.

تلفن های تماس

026-36270643
026-36270624

021-65190526
021-65190543

09129565339

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button